Послуги LIR RIPE

Розділ:

Послуги LIR RIPE

KyivLink має статус LIR та є учасником RIPE NCC - європейської асоціації локальних інтернет-реєстраторів (LIR), в основні функції якої входить контроль за розподілом інтернет-ресурсів: адресного простору (IPv4 та IPv6) і автономних систем (AS). Ми надаємо послуги щорічної підтримки Інтернет-об'єктів в RIPE та отримання статусу LIR.

Зверніть увагу на нові правила видачі IPv4 адрес. 14 вересня 2012 року RIPE NCC розпочали розподіляти останній блок IPv4. Це означає, що найближчим часом вільний адресний простір IPv4 скінчиться повністю. IPv4 Provider Independent (PI) адреси більше не реєструються і не видаються. Але все ще можливо отримати блок адрес IPv4, скориставшись нашими послугами.

На сьогодні, IPv4 адреси видаються тільки тим організаціям, які мають статус LIR. Отримавши статус LIR, отримуємо мережу /22 IPv4 Provider Allocatable (1024 IPv4 адреси), блок IPv6 адрес (від /32 до /29) та, в разі необхідності, автономну систему.

Ми можемо допомогти Вам отримати статус LIR, а також блок /22 IPv4 адрес, блок /32 IPv6 адрес та автономну систему.

Якщо ж у Вас уже є IPv4 або IPv6 Provider Independent (PI) об'єкти та автономні системи, як LIR та учасник RIPE NCC, ми можемо підтримувати дані об'єкти в реєстрі RIR, уклавши спонсорський контракт (sponsoring-org). Якщо Вас не влаштовує ваш поточний LIR з приводу ціни або якості обслуговування, Ви можете змінити його.